Nejlepší Antivirus Zdarma
Nejlepší Antivirus Zdarma
18.1.2016
Nejlepší protein
Nejlepší Protein
18.1.2016
Nejlepší navigace do auta

Výběr nejlepší navigace do auta online

Koupě satelitní navigace online vám může poskytnout lepší cenu, ale zase není možné si ji předem vyzkoušet. A pokud s ní budete mít problémy, jejich řešení je většinou snazší z očí do očí s někým v kamenném obchodě.

Vyzkoušejte si satelitní navigaci, než si ji koupíte

Doporučujeme, abyste se podívali na náš seznam nejlepších navigací do auta před tím, než někomu dáte své peníze.

Také stojí za to zeptat se v obchodě, jestli vám dovolí vyzkoušet satelitní navigaci ve vašem autě, abyste si mohli být jistí, že bude správně fungovat.

To je obzvláště důležité, pokud máte auto s vyhřívaným čelním sklem nebo se sklem odrážejícím teplo – slyšeli jsme o několika případech, kdy zde satelitní navigace nefungovaly správně.

Pokud je to váš případ, možná by bylo dobré se zeptat, zda nabízejí volitelnou drátovou satelitní navigaci pro zlepšení signálu.

Zeptejte se prodejců satelitních navigací

Měli byste se zeptat, jak aktuální je mapa v systému satelitní navigace, kterou si kupujete. Zjistili jsme, že je mapování většinou staré šest až dvanáct měsíců v době koupi.

Nicméně v dnešní době mnoho výrobců už nabízí bezplatnou aktualizaci, která vám umožní si mapu aktualizovat do určité doby od koupi navigace. To vám zajistí, že po investování do zařízení budete mít nainstalovanou nejnovější mapu.

Také si zkontrolujte, kolik stojí aktualizace mapy pro vaši satelitní navigaci a jak často jsou aktualizace vydávány. Tyto informace jsou většinou dostupné na webových stránkách výrobce.

Svou satelitní navigaci pečlivě vybírejte

Kvůli bezpečnosti budete potřebovat vyhledat trasu na vaší satelitní navigaci co nejrychleji. Proto je důležité si vyzkoušet, se kterými navigacemi se vám bude nejjednodušeji pracovat která pro vás bude ta nejlepší navigace do auta.

Někteří řidiči, například, preferují, když jejich satelitní navigace ukazuje 2D půdorys jejich trasy, zatímco jiní preferují její trojrozměrnou verzi.

Testování GPS navigací

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>