Nejlepší protein
Nejlepší Protein
18.1.2016

Nejlepší tablet

Nejlepší tablet

Tablety: Co hledat

Tablety se prodávají v mnoha formách a velikostech, ale jejich kvalita a výkon se může velice lišit. Pokud sháníte ten nejlepší tablet pro vás, zvažte následující faktory:

Rychlost

Jako s každým počítačem je výkon tabletu značně pohánět komponent jako jsou procesory, grafické karty a operační systémy. Tablety mají často zabudované komponenty pro mobilní použití, ale výkon se může mezi jednotlivými tablety stále lišit. Obecně platí, že čím novější tablet, tím pravděpodobněji bude mít upgradované komponenty, které nabízejí rychlejší výkonnost.  I když výhody, které tyto komponenty nabízejí, nemusejí hrát roli, pokud svůj tablet používáte hlavně na nenáročné výkony jako je surfování na internetu, budou vykazovat nápadně horší výkon s aplikacemi jako je hraní her a sledování videí.

Přenosnost

Díky svému malému formátu jsou tablety navržené pro užívání na cestách. Ať už jste ve vlaku nebo v autobuse, tablet by vám neměl připadat těžký nebo složitý na držení v rukou. Když jste na cestách, nejlepší tablety také minimalizují narušení z pracování mimo domov. Dlouhá výdrž baterie a úložný prostor na cloudu zajišťují, že můžete pracovat na dálku bez toho, abyste byli závislí na přenosném pevném disku nebo na napájecím adaptéru. Mnoho výrobců dokonce zvláště vyrábí modely s podporou 4G, které vám umožní připojit se k mobilním datům pro přístup k internetu. Nicméně tyto modely vyžadují koupi tarifů.

Displej

Jako ústřední část tabletu je důležité, aby byl displej kvalitní. Vyšší rozlišení je obecně lepší, ale síla displeje ukáže i na jiných místech. Jak živě vypadají barvy na fotografii? Vidíte jednotlivé pixely na hranách každého písmene v textu na obrazovce? Podobné faktory vám umožní vidět vizuální přesnost obrazovky s větší precizností.

Fotoaparát

Mnoho tabletů má zadní i přední kameru. Přední kamery jsou typicky používány pro video hovory a mají také většinou nižší rozlišení než jejich zadní protějšky, ale obě kamery lze použít na focení a natáčení videí. Stejně jako u fotoaparátů chytrých telefonů záleží kvalita fotografií a videa na kvalitě součástek a softwaru použitých u každého tabletu.

Nápověda & Podpora

Když má váš tablet problém se softwarem nebo hardwarem, je zapotřebí kvalitní zákaznická podpora s krátkou dobou odezvy. Záruka produktů je standardem stejně jako podpora přes telefon, email nebo webové stránky společnosti. Výrobci jako je Samsung, Apple a Microsoft  mají dokonce i fyzická  místa, kde vám mohou pomoci bez toho, abyste museli svůj tablet někam posílat.

Tablety nejsou perfektním řešení pro každou výpočetní situaci, ale nabízí skvělý kompromis mezi funkčním, ale objemným notebookem a malým chytrým telefonem (s malou obrazovkou). Ať už se díváte na film při letu nebo čtete elektronickou knihu v parku, nejlepší tablety jsou lehce přenosné a snadno se používají.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>